Використання Сертифікату

«Сертифікат є готовим до вживання повітроплавним продуктом з терміном придатності один рік від дати його видачі»
/дуууже дрібний текст на етикетці/

Сертифікат, як то відображено у його тексті, є матеріальним свідоцтвом можливості його (Сертифікату))) власників здійснити політ на повітряній кулі у Кам’янець-Подільському Центрі Повітроплавання (надалі – Центр).

 

Загальні положення

 

Сертифікат поверненню та компенсації не підлягає!
Але – його можна передати (передарувати) іншим особам із обов'язковим повідомленням про це Центра Повітроплавання.

Замовлення на політ приймаються телефонами Центру у термін 10-5 днів до запланованої дати польоту. Звернення “на завтра”, особливо для польотів у “гарячий сезон“ (травень-вересень), а також замовлення на польоти у вихідні та святкові дні у менш ніж у вказаний вище термін здебільшого малоймовірні – зазвичай через відсутність вільних куль.

Сертифікат може бути виданий на політ двох, трьох або чотирьох осіб. Вартість Сертифікату на момент його продажу співпадає з поточною ціною польоту відповідної кількості осіб, подальші можливі зміни вартості послуг Центру не впливають на послуги, що надаються за Сертифікатом потягом його терміну дії.

Виключно за бажанням власників Сертифікату у польоті можуть прийняти участь їхні друзі (родичі, знайомі, начальство, та/або інші ними запрошені особи) загальною кількістю не більше чотирьох – із власниками Сертифікату включно! У такому випадку доплата з додаткових пасажирів складатиме різницю у поточних цінах між поточною вартістю польоту для усіх пасажирів та вартістю Сертифікату на день польоту.
Наприклад: двоє обдарованих можуть взяти із собою в політ одного або двох “своїх” пасажирів їхнім або власним коштом.

Зменшення кількості пасажирів від вказаної у відповідному Сертифікаті не тягне за собою компенсацію у різниці цін. При польоті одного пасажира (для збереження керованості аеростата) додаткова особа може бути у кошу на розсуд Центру.

Сертифікат ОБОВ’ЯЗКОВО пред’явити у Центрі до польоту для погашення! Фотокопії чи зображення на мобільних пристроях не приймаються, особи без оригіналу Сертифікату на політ не допускаються!

 

Термін дії

 

“ОДИН РІК” розуміє під собою що остання дата, у яку може бути здійснено політ, співпадає з датою його (Сертифіката) видачі.

Наприклад: видано 17 грудня 2032 року, політ можливий до 17 грудня 2033 року включно.
Виключення: Сертифікати, що видані 29 лютого високосного року, дійсні до 28 лютого наступного року (включно) АБО – знову ж таки, як виключення, за наявності погодних умов, саме 29 лютого саме наступного високосного року )))

Відтермінування закінчення дії Сертифікату можливо за попереднім (до закінчення терміну дії) повідомленням його власників про обставини непереборної сили, як то незапланована вагітність, екстрена операція, пряме влучання метеориту у гараж, інше. У таких випадках термін Сертифікату може бути подовжено до закінчення дії непереборних обставин.
Термін дії простроченого Сертифікату може бути подовжено на строк до 6 місяців в разі доплати власниками Сертифікату 10% його вартості за кожен повний та неповний місяць відтермінування.

Якщо власник Сертифікату у період його дії не повідомив Центр про бажання здійснити політ (або про неможливість здійснити політ у встановлений термін), дія Сертифікату безумовно припиняється зг. першого абзацу цього розділу!