Про політ

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Повітряна куля, він же Тепловий аеростат або монгольф’єр – найстарший і найдавніший апарат для польоту людини.

Аеростат піднімається завдяки теплому повітрю і летить разом із повітряною масою, тобто за вітром. Як правило, напрямок вітру з висотою змінюється, а, пілот, змінюючи висоту польоту, може керувати напрямком переміщення кулі.

Здійснити захопливу повітряну мандрівку на повітряній кулі можна кожної пори року. Від травня до жовтня польоти відбуваються вранці (від 5 до 9 години) та ввечері (від 17 до 21 години) – в теплу пору року кулі вдень не літають! Це пов’язано з термічною активністю атмосфери – нерівномірний прогрів землі сонцем призводить до підсилення горизонтального вітру та виникнення потужних висхідних та низхідних потоків. А від листопада до квітня польоти відбуваються у будь-який період між сходом і заходом сонця.

Погодні обмеження для польотів аеростатів є більш критичними, ніж для іншої авіаційної техніки. Не відбуваються польоти при несприятливих погодних умовах, а саме: швидкість приземного вітру на старті вище 4 м/с, опади (сніг, дощ, гроза), туман, дуже низька хмарність, насування повітряного фронту, небезпечні атмосферні явища, очікуване погіршення метеоумов під час планованого польоту.

Місце старту для аеростата ЗАВЖДИ! вибирається після заміру сили та напрямку вітру, можливості місця для приземлення і розрахункового маршруту безпосередньо перед кожним польотом, тому питання "Звідки ми будем стартувати?" не має відповіді до моменту проведення передпольотного брифінгу. Маршрут польоту вибирається з урахуванням того, щоб Вам було цікаво роздивитись ті чи інші об’єкти та пам'ятки з висоти.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Comments are closed.